Zabawki dla Psów

/Zabawki dla Psów

STARMARK

jest światowym liderem w akcesoriach edukacyjnych dla psów – Przez ponad 10 lat, wielokrotnie nagradzane produkty STARMARK – które zostały opracowane przez ekspertów i przetestowane przez tysiące psów w Akademii Starmark – Zwierzęcym Centrum Zachowań, uczą i trenują psy. Zabawki edukacyjne i behawioralne STARMARK zostały opracowane tak, żeby wytrzymywały nawet najbardziej intensywne szkolenia i treningi. STARMARK sam od lat opracowuje programy szkoleniowe dla psów i profesjonalnych treserów. Wiemy jak pies myśli, bawi się i uczy – dlatego nasze produkty są unikalne. Nasz cały system tworzenia naszych produktów, ich efektywności i użyteczności jest tak opracowany, żeby stymulować zmysły i umysł psa.

Nasz cel jest prosty: zapewnić psom w ich domach radosne, aktywne funkcjonowanie przez uatrakcyjnienie relacji z ich właścicielami

Frisbee DuraFoam dla psa

Starmark Easy Glider DuraFoam Multi – Frisbee wykonane ze spienionego plastiku, przez co jest bardzo lekkie, miękkie, a jednocześnie niezwykle odporne na szarpanie i gryzienie bo jest ciągliwe i elastyczne. Dodatkowo, dzięki miękkiemu materiałowi nie rani pyska psa. Frisbee pływa w wodzie – może być używana do zabawy z psem w wodzie. Dostępne w kolorze żółtym, w dwóch wielkościach:

M – średnica 23cm

L – średnica 28cm

Piłka DuraFoam dla Psa

Starmark DuraFoam Ball – Piłka wykonana ze spienionego plastiku, przez co jest bardzo lekka, miękka, a jednocześnie niezwykle odporna na szarpanie i gryzienie bo jest ciągliwa i elastyczna. Dodatkowo, dzięki miękkiemu materiałowi nie rani pyska psa. Zabawka pływa w wodzie – może być używana do zabawy z psem w wodzie. Dostępna w trzech kolorach: żółty, niebieski, fiolet oraz w dwóch wielkościach:

M – średnica 7cm     

L – średnica 9cm             

 

 

Piłka na przysmaki dla Psa

Starmark Chew Ball – Piłka z mocowaniem na przysmaki oraz do żucia i gryzienia przez psy. Materiał odporny na rozrywanie i szarpanie.  Zabawka pływająca w wodzie. Oferowane w trzech rozmiarach:

 

M – średnica 7cm

M/L – średnica 9cm

L – średnica 10cm

Swing n’ Fling Chew Ball – Piłka elastyczna na sznurku

Piłka Swing n’ Fling ze sznurkiem świetnie nadaje się do zabawy z psem. Można nią rzucać, siłować się z psem, toczyć po trawie, czy bawić się nią z psem w wodzie, ponieważ świetnie unosi się na powierzchni. Dzięki dołączonemu sznurkowi możną nią rzucać bardzo daleko. Piłka STARMARK Chewball jest wykonana z materiału mocniejszego niż guma. Nie zawiera lateksu, winylu czy ftalatów. Wykonana z praktycznie niezniszczalnego materiału. Miękki, gumowaty materiał piłki idealnie nadaje się do długiego uciskania, gryzienia, przeżuwania przez nawet najbardziej uporczywe psy.

Rozmiar M/L   Ø 9cm

Swing n’ Fling Durafoam Fetch Ball – ze sznurkiem

 

Piłka STARMARK Durafoam jest wykonana ze spienionego plastiku. Ten niezwykle wytrzymały, a jednocześnie lekki i miękki materiał świetnie nadaje się na zabawkę dla psów. Durafoam jest delikatny dla dziąseł i zębów, nie rani wnętrza pyska, nawet przy bardzo intensywnej zabawie. Piłka Swing n’ Fling Durafoam służy do zabawy z psem w rzucanie, siłowanie, toczenie piłki. Wygodny uchwyt ze sznurka pozwala rzucać piką daleko. Piłka łatwo unosi się na wodzie.

Dostępne w rozmiarach: L  Ø 9cm, M Ø 6,5cm

Treat Dispensing Football – Piłka futbolowa na przysmaki

 

Piłka futbolowa miękka na zewnątrz, do wypełnienia przysmakami w środku. Wewnętrzna warstwa trzeszczy, gdy jest ściskana. Miękki, gumowy materiał piłki powoduje, że jest ona elastyczna i niezwykle wytrzymała na gryzienie i ściskanie. Dobrze toczy się po trawie, łatwo odbija a także pływa w wodzie.

Rozmiar:
M – 9/6cm
L – 12/8cm

Treat Dispensing Tetraflex – Piłka na suchą karmę lub przysmaki

 

Miękka, wytrzymała piłka do napełniania przysmakami lub granulkami karmy.

Piłka napełniana przysmakami i pozostawiona psu zapobiega objawom nudy podczas nieobecności właściciela w domu. Zmienia porę karmienia w zabawę. Piłka Tetraflex jest miękka i bardzo odporna na gryzienie i ściskanie. Piłka może być myta w zmywarce do naczyń 

Dostępna w rozmiarach: S, M, L

S – Ø 7cm
M- Ø 10cm
L – Ø 15cm

Piłka dla Psa

Starmark Everlasting Piłka na przysmaki – wykonana z miękkiego a jednocześnie wytrzymałego materiału, odpornego na rozrywanie. Specjalnie opracowana dla psów, żeby była odporna na próby rozgryzienia lub rozerwania w trakcie zabawy. Do Piłki Everlasting można doczepiać specjalnie opracowane Interaktywne Przysmaki, które dzięki odpowiedniemu kształtowi solidnie mocuję się w przygotowanym do tego miejscu zabawki. Piłki Starmark Everlating są oferowane w trzech rozmiarach:

S – średnica 6,35cm

M – średnica 7,6cm             

L – średnica 12,7cm

                                                                                 Nadają się do mycia w zmywarce

Jolly Pets

Piłka dla Psa 

Jolly Pets Bounce-n-Play – Elastyczna Piłka dla psów, pływająca w wodzie, niewrażliwa na przegryzienie. W jakikolwiek sposób będzie odkształcana, czy gryziona, zawsze kształt i powierzchnia wraca do pierwotnego stanu. Nawet przegryziona, utrzymuje swoje właściwości i regularny kształt. Piłka Bounce-n-Play jest sprężysta i świetnie się odbija, może służyć do zabawy z psem zarówno na trawie, w domu i w wodzie

Jolly Pets Bounce-n-Play występuje w kolorze żółtym i pomarańczowym oraz dwóch wielkościach: 11,5cm i 20cm