Zabawki dla Psów

/Zabawki dla Psów

STARMARK

jest światowym liderem w akcesoriach edukacyjnych dla psów – Przez ponad 10 lat, wielokrotnie nagradzane produkty STARMARK – które zostały opracowane przez ekspertów i przetestowane przez tysiące psów w Akademii Starmark – Zwierzęcym Centrum Zachowań, uczą i trenują psy. Zabawki edukacyjne i behawioralne STARMARK zostały opracowane tak, żeby wytrzymywały nawet najbardziej intensywne szkolenia i treningi. STARMARK sam od lat opracowuje programy szkoleniowe dla psów i profesjonalnych treserów. Wiemy jak pies myśli, bawi się i uczy – dlatego nasze produkty są unikalne. Nasz cały system tworzenia naszych produktów, ich efektywności i użyteczności jest tak opracowany, żeby stymulować zmysły i umysł psa.

Nasz cel jest prosty: zapewnić psom w ich domach radosne, aktywne funkcjonowanie przez uatrakcyjnienie relacji z ich właścicielami

Frisbee DuraFoam dla psa

Starmark Easy Glider DuraFoam Multi – Frisbee wykonane ze spienionego plastiku, przez co jest bardzo lekkie, miękkie, a jednocześnie niezwykle odporne na szarpanie i gryzienie bo jest ciągliwe i elastyczne. Dodatkowo, dzięki miękkiemu materiałowi nie rani pyska psa. Frisbee pływa w wodzie – może być używana do zabawy z psem w wodzie. Dostępne w kolorze żółtym, w dwóch wielkościach:

M – średnica 23cm

L – średnica 28cm

Piłka DuraFoam dla Psa

Starmark DuraFoam Ball – Piłka wykonana ze spienionego plastiku, przez co jest bardzo lekka, miękka, a jednocześnie niezwykle odporna na szarpanie i gryzienie bo jest ciągliwa i elastyczna. Dodatkowo, dzięki miękkiemu materiałowi nie rani pyska psa. Zabawka pływa w wodzie – może być używana do zabawy z psem w wodzie. Dostępna w trzech kolorach: żółty, niebieski, fiolet oraz w dwóch wielkościach:

M – średnica 7cm     

L – średnica 9cm             

 

 

Piłka na przysmaki dla Psa

Starmark Chew Ball – Piłka z mocowaniem na przysmaki oraz do żucia i gryzienia przez psy. Materiał odporny na rozrywanie i szarpanie.  Zabawka pływająca w wodzie. Oferowane w trzech rozmiarach:

 

M – średnica 7cm

M/L – średnica 9cm

L – średnica 10cm

Swing n’ Fling Chew Ball – Piłka elastyczna na sznurku

Piłka Swing n’ Fling ze sznurkiem świetnie nadaje się do zabawy z psem. Można nią rzucać, siłować się z psem, toczyć po trawie, czy bawić się nią z psem w wodzie, ponieważ świetnie unosi się na powierzchni. Dzięki dołączonemu sznurkowi możną nią rzucać bardzo daleko. Piłka STARMARK Chewball jest wykonana z materiału mocniejszego niż guma. Nie zawiera lateksu, winylu czy ftalatów. Wykonana z praktycznie niezniszczalnego materiału. Miękki, gumowaty materiał piłki idealnie nadaje się do długiego uciskania, gryzienia, przeżuwania przez nawet najbardziej uporczywe psy.

Rozmiar M/L   Ø 9cm

Swing n’ Fling Durafoam Fetch Ball – ze sznurkiem

 

Piłka STARMARK Durafoam jest wykonana ze spienionego plastiku. Ten niezwykle wytrzymały, a jednocześnie lekki i miękki materiał świetnie nadaje się na zabawkę dla psów. Durafoam jest delikatny dla dziąseł i zębów, nie rani wnętrza pyska, nawet przy bardzo intensywnej zabawie. Piłka Swing n’ Fling Durafoam służy do zabawy z psem w rzucanie, siłowanie, toczenie piłki. Wygodny uchwyt ze sznurka pozwala rzucać piką daleko. Piłka łatwo unosi się na wodzie.

Dostępne w rozmiarach: L  Ø 9cm, M Ø 6,5cm

Treat Dispensing Football – Piłka futbolowa na przysmaki

 

Piłka futbolowa miękka na zewnątrz, do wypełnienia przysmakami w środku. Wewnętrzna warstwa trzeszczy, gdy jest ściskana. Miękki, gumowy materiał piłki powoduje, że jest ona elastyczna i niezwykle wytrzymała na gryzienie i ściskanie. Dobrze toczy się po trawie, łatwo odbija a także pływa w wodzie.

Rozmiar:
M – 9/6cm
L – 12/8cm

Treat Dispensing Tetraflex – Piłka na suchą karmę lub przysmaki

 

Miękka, wytrzymała piłka do napełniania przysmakami lub granulkami karmy.

Piłka napełniana przysmakami i pozostawiona psu zapobiega objawom nudy podczas nieobecności właściciela w domu. Zmienia porę karmienia w zabawę. Piłka Tetraflex jest miękka i bardzo odporna na gryzienie i ściskanie. Piłka może być myta w zmywarce do naczyń 

Dostępna w rozmiarach: S, M, L

S – Ø 7cm
M- Ø 10cm
L – Ø 15cm

Piłka dla Psa

Starmark Everlasting Piłka na przysmaki – wykonana z miękkiego a jednocześnie wytrzymałego materiału, odpornego na rozrywanie. Specjalnie opracowana dla psów, żeby była odporna na próby rozgryzienia lub rozerwania w trakcie zabawy. Do Piłki Everlasting można doczepiać specjalnie opracowane Interaktywne Przysmaki, które dzięki odpowiedniemu kształtowi solidnie mocuję się w przygotowanym do tego miejscu zabawki. Piłki Starmark Everlating są oferowane w trzech rozmiarach:

S – średnica 6,35cm

M – średnica 7,6cm             

L – średnica 12,7cm

                                                                                 Nadają się do mycia w zmywarce

Jolly Pets

Piłka dla Psa 

Jolly Pets Bounce-n-Play – Elastyczna Piłka dla psów, pływająca w wodzie, niewrażliwa na przegryzienie. W jakikolwiek sposób będzie odkształcana, czy gryziona, zawsze kształt i powierzchnia wraca do pierwotnego stanu. Nawet przegryziona, utrzymuje swoje właściwości i regularny kształt. Piłka Bounce-n-Play jest sprężysta i świetnie się odbija, może służyć do zabawy z psem zarówno na trawie, w domu i w wodzie

Jolly Pets Bounce-n-Play występuje w kolorze żółtym i pomarańczowym oraz dwóch wielkościach: 11,5cm i 20cm

 

              

Jolly Egg

Piłka-Jajko dla psa Czerwona

 

Jolly Egg ™. Zaprojektowany dla ciągłego, nieregularnego ruchu, Jolly Egg ™ ma zabawny, owalny kształt, który psy uwielbiają.
Nigdy nie potrafią opanować Jajka, ale lubią próbować! Ponieważ zabawka ciągle ucieka, daje Twojemu psu bezpieczne,
zabawne ujście dla psiego instynktu jakim jest złapanie zdobyczy.

Dostępne w 2 rozmiarach:

Piłka-Jajko dla psa 8″ Czerwona – Mała
Piłka-Jajko dla psa 12″ czerwona – Duża

Piłka-Jajko dla psa 8″ żółta – Mała

Jolly Egg ™. Zaprojektowany dla ciągłego, nieregularnego ruchu, Jolly Egg ™ ma zabawny, owalny kształt, który psy uwielbiają.
Nigdy nie potrafią opanować Jajka, ale lubią próbować! Ponieważ zabawka ciągle ucieka, daje Twojemu psu bezpieczne,
zabawne ujście dla psiego instynktu jakim jest złapanie zdobyczy.