Żwirek Ultimate Eco

/Żwirek Ultimate Eco

Ultimate Eco – Żwirek roślinny dla kotów

Dołącz do naszej ekologicznej wizji świata kupując żwirek dla kotów Ultimate Eco Cat. Produkt ekologiczny, wytworzony ze źródeł odnawialnych. Przyjazny dla kotów i środowiska!

Ultimate Eco Cat to żwirek dla kotów w 100% wyprodukowany z włókien roślinnych o wyjątkowych właściwościach chłonnych. Pod wpływem wilgoci szybko się zbryla pochłaniając zapachy i redukując do minimum nieczystości. Jest trzykrotnie bardzie wydajny w porównaniu z tradycyjnym żwirkiem dla kotów dostępnym na rynku. Ultimate Eco Cat to oszczędność pieniędzy, ochrona środowiska i wyjątkowa łatwość w utrzymaniu czystości – żwirek można wyrzucić bezpośrednio do muszli WC.*

W odróżnieniu od większości dostępnych żwirków, Ultimate Eco Cat nie zawiera drobnych cząsteczek mogących uszkodzić system oddechowy kotów. Z tego samego powodu może być stosowany w mieszkaniach osób z alergią na cząstki kurzu. Dzięki jasnemu kolorowi z łatwością można zauważyć zmiany zabarwienia moczu kota, które mogą świadczyć o rozwijającej się chorobie. Z tego powodu Ultimate Eco Cat jest polecany dla kotów cierpiących na schorzenia układu moczowego. Żwirek jest wytworzony z naturalnych włókien i jest bezpieczny dla młodych kotów, które powodowane ciekawością próbują go zjeść. Pozwól by Twój kot poczuł się higienicznie i bezpiecznie z Ultimate Eco Cat!

*Możliwość wyrzucenia nieczystości do toalety jest obliczona dla zbrylowanych cząstek granulatu. W przypadku konieczności wyrzucenia większych ilości żwirku (na przykład czyszcząc całą kuwetę ) należy wyrzucić nieczystości do kosza przeznaczonego na odpady organiczne, zgodnie z lokalnymi normami regulującymi segregację odpadów.

Ultimate Eco – Żwirek roślinny dla kotów 10L

Sklep Geminus-Store

Ultimate Eco – Żwirek roślinny dla kotów 5L

Sklep Geminus-Store