O Nas

/O Nas

GEMINUS

Leszek Koniarski
Dystrybucja Produktów zoologicznych

Firma GEMINUS istnieje od 2005 roku. Zajmujemy się dystrybucją produktów zoologicznych, współpracując z producentami z Wielkiej Brytanii, Niemiec, USA. Pierwszymi produktami z branży zoologicznej w naszej ofercie były produkty pielęgnacyjne dla psów i kotów Mr.Groom i Miracle Coat – szampony i szczotki sprowadzane z USA.

applaws-logo-2Rozpoczęcie w 2010 roku współpracy z MPM Products – producentem karmy Applaws spowodowało intensywny rozwój firmy. Marka Applaws została przez nas wprowadzona na polski rynek z sukcesem, ciesząc się duża aprobatą właścicieli psów i kotów. Mokra, filetowa karma najwyższej jakości, doskonale komponuje się z suchą, bezzbożową karmą Applaws zawierającą 75-80 % mięsa. Powiększana przez producenta gama produktów Applaws z każdym rokiem prezentuje kolejne atrakcyjne i wysokiej jakości karmy i przysmaki dla psów i kotów.

Z końcem 2013 roku MPM Products uzyskał prawa do dystrybucji na rynku natures_calling_logo-1 europejskim ekologicznego żwirku dla kotów, wykonanego z łupinek orzecha włoskiego. Wcześniejsza nazwa produktu Purr&Simple została zmieniona na Natures Calling i pod tą nazwą weszła do sprzedaży w całej Europie. Naturalny, ekologiczny, zbrylający żwirek dla kotów, możliwy do usuwania w toalecie i doskonale pochłaniający zapachy jest obecnie jednym z najlepszych produktów wśród dostępnych na światowym rynku żwirów dla kotów.

Rozwijając ofertę produktów najwyższej jakości rozpoczynamy w połowie 2014QPGlogoHR roku współpracę z amerykańską firmą Quaker Pet Group, prowadzając na polski rynek pluszowe zabawki dla psów i kotów. Oferta QPG jest bardzo szeroka i zawiera wiele grup tematycznych zabawek, wykonanych z miłego w dotyku pluszu. Materiał użyty do produkcji jest niezwykle wytrzymały. Intencją producenta było stworzenie pluszowych zabawek odpornych na ciągnięcie i szarpanie przez psy Absolutną nowością na rynku będą zabawki QPG z serii Hear Doggy. Wewnętrzna piszczałka każdej z tych pluszowych zabawek działa na częstotliwości nie słyszalnej dla człowieka. Fantastyczny pomysł! Zabawka jest atrakcyjna dla psa, lecz nie jest uciążliwa dla człowieka.

Podsumowując naszą prezentację, GEMINUS jest firmą dystrybucyjną, importującą wysokiej jakości produkty. Staramy się, żeby nasza oferta była atrakcyjna jakościowo dla właścicieli zwierząt. Dbamy też o dobrą współpracę z hurtowniami w całym kraju. Intensywne działania marketingowe mają na celu promowanie oferowanych marek i wspieranie sprzedaży w sklepach.

Zapraszamy do współpracy