Żwirek WBCL

/Żwirek WBCL

WBCL_LogoBlack

Całkowicie naturalny żwirek dla kota ze wszystkimi zaletami których oczekujesz i….. wiele więcej

Dlaczego World’s Best Cat Litter?

Wytworzony z ziaren kukurydzy! CAŁKOWICIE NATURALNY!!!  World’s Best Cat Litter jest najlepszym żwirkiem dla Twoich kotów. WBCL jest w 99% bezpyłowy i nie zawiera glinki , pyłów silikonowych , składników syntetycznych lub redukujących pylenie. Nie posiada drażniących pyłów,  co czyni go bezpieczniejszym zarówno dla kotów jak i dla ludzi.

Bezpieczny dla kotów w przypadku połknięcia!!!. Wszystkie koty liżą łapy i mogą połknąć cząstki żwirku. Dla kota nie stanowi to jednak problemu, ponieważ jego system trawienny znakomicie sobie z tym poradzi. W końcu… to tylko kukurydza!!!!

Właściciele kotów zwracają szczególną uwagę na zdolność pochłaniania zapachów i WBCL zdecydowania spełnia ich wymagania , ponieważ jest wyprodukowany z ziaren kukurydzy. Unikalna mikroporowa struktura kukurydzy dostarcza bardzo efektywnej powierzchni do pochłaniania i absorbowania zapachu uryny i amoniaku , które są szybko i naturalnie eliminowane bez potrzeby stosowania maskujących zapach preparatów chemicznych lub perfumeryjnych.

                   12-7kg_lavender_straight_lo6-35kg_lavender_straight_lo3-18kg_lavender_straight_lo12-7kg_mcc_straight_lo6-35kg_mcc_straight_lo3-18kg_mcc_straight_lo

Zbrylający! 

Do spłukania w toalecie!!!

Łatwy do zbierania z kuwety!!!

Bryłki absorbują zapachy szybko , są łatwe do zebrania oraz do spłukania w toalecie. Receptura Extra Strenght gwarantuje wysoką chłonność zapachów. Wysoka jakość WBCL czyni go wyjątkowym , unikalnym i bezkonkurencyjnym na rynku. WBCL jest bezpieczny dla kotów i łatwy w użytkowaniu!!!

Przyjazny Środowisku i Biodegradowalny

Używając produktu który jest tak przyjazny środowisku w utylizacji jest najlepszym i odpowiedzialnym wkładem w ochronę środowiska. Całkowicie naturalny, organiczny  WBCL jest biodegradowalny. Bryłki rozpadają się z łatwością i zostają szybko spłukane, nie przylepiając się do ścianek

W 100% Naturalny ŻWIR DLA KOTÓW – EXTRA i LAWENDOWY: Wyprodukowany z całych ziaren kukurydzy –
110% Wydajności: Wyjątkowo skuteczne niwelowanie nieprzyjemnych zapachów. Szybsze tworzenie się grudek. Łatwe opróżnianie kuwety. Wystarcza na dłużej. Miękki, bez dodatków chemicznych. Nie wytwarza płynu krzemionkowego.


Stosowanie
:

– Napełnić czystą, suchą kuwetę żwirkiem WORLD’S BEST CAT LITTER  do wysokości 5-7cm. Nie należy mieszać ze żwirem nie zbrylającym. Uwaga: niektóre koty lubią stopniową wymianę żwiru. W takim przypadku należy zacząć od 1/3 WORLD’S BEST CAT LITTER dodanej do dotychczasowego żwiru. W miarę akceptacji zwiększać ilość  WORLD’S BEST CAT LITTER do 2/3, a następnie stosować wyłącznie ten żwir.
Po skorzystaniu z kuwety przez kota wystarczy usunąć bryły. Ze względów higienicznych należy usuwać zbrylony żwirek codziennie.
– W celu zachowania długotrwałej chłonności zapachu, poziom żwiru w kuwecie należy zawsze utrzymywać na poziomie 5-7cm.


UWAGI SPECJALNE:
World”s Best Cat Litter jest produktem całkowicie naturalnym i bezpiecznym dla kociąt i kotów nawet w przypadku zjedzenia PRZECHOWYWAĆ W CHŁODNYM I SUCHYM MIEJSCU WORLD’S BEST CAT LITTER nie jest pokarmem! Wyprodukowany z surowców odnawialnych – pełnego ziarna kukurydzy.


Dla Państwa wygody i według potrzeb opakowanie dostępne w : 3.18kg, 6.35kg, 12.7kg

                    12,7kg                               6,35kg                        3,18kg

12-7kg_lavender_straight_lo6-35kg_lavender_straight_lo3-18kg_lavender_straight_lo

World’s Best Cat Litter Lavender

Receptura Extra Strenght z łagodnym zapachem Lawendy.

Niezwykle wydajny!!!

Żwirek WBCL jest niezwykle wydajny. Zbryleniu ulega tylko i wyłącznie niezbędna ilość absorbująca wilgoć i zapach odchodów. Opakowanie WBCL o wadze 3,18 kg. Jest przeznaczone dla wypełnienia jednorazowo standardowej kuwety. I ta ilość wystarcza dla jednego kota na 28 dni !!!

                 12,7kg                                   6,35kg                           3,18kg

12-7kg_mcc_straight_lo6-35kg_mcc_straight_lo3-18kg_mcc_straight_lo

World’s Best Litter Extra Strenght

Receptura Extra Strenght została stworzona dla potrzeb gospodarstw posiadających większą ilość kotów, ponieważ potrzebują one całkowicie naturalnego żwirku z większą zdolnością do pochłaniania zapachu.

Extra Strenght dzięki całkowicie naturalnemu dodatkowi pochodzenia  roślinnego doskonale pochłania zapach uryny nawet, jeżeli z kuwety korzysta większa ilość kotów.

Przechodząc na

World’s Best Cat Litter

Przechodzenie na WBCL jest łatwe dzięki jego miękkiej strukturze, idealnej dla kotów. Kot doceni także nieobecność jakichkolwiek chemikaliów lub perfum. Zmysł węchu kota jest 1000 razy delikatniejszy niż człowieka dlatego nawet słabe zapachy są nieprzyjemne dla kotów. Poniżej znajduje się parę łatwych lecz użytecznych porad jak zacząć korzystanie z WBCL

1/ Należy zacząć z czystą lub całkowicie nową kuwetą. Koty często drapią kuwetę , co może uwięzić zapachy na dnie. To może zniechęcić kota do korzystania z kuwety. Jest również ważne aby kuweta była wystarczająco duża aby kot mógł poruszać się swobodnie wewnątrz korzystając z całej powierzchni.

2/Dodać 1/3 WBCL do żwirku dotychczas używanego. Po kilku dniach zwiększyć do 2/3 a następnie wypełnić kuwetę wyłącznie WBCL

UWAGA! Nie mieszać żwirku WBCL z innym, nie zbrylającym żwirem.

3/Należy dbać aby głębokość żwirku w kuwecie była na poziomie około 5 cm. Żwirek zbryla się łatwo czyniąc usunięcie łatwiejszym jego usuwanie

Tak wiele powodów aby wybrać
World’s Best Cat Litter

 • Niezwykle wydajny
 • Lepsza kontrola zapachu
 • Bezpieczny i całkowicie naturalny
 • Zbrylający, łatwy do zebrania i do usunięcia w toalecie
 • Przyjazny środowisku i biodegradowalny
 • Wytworzony z ziaren kukurydzy
 • Miękki o łatwo pochłaniającej strukturze
 • Doskonały dla długowłosych kotów

Porady postępowania ze żwirkiem dla kotów

 1. Utrzymywać kuwetę w czystości. Usuwać bryłki regularnie. W ten sposób kuweta będzie zawsze świeża a kot będzie chętnie z niej korzystał.
 2.  Należy starać  się szybko reagować na  przypadki załatwiania się kota poza kuwetą, stosując detergenty z enzymami. Te detergenty eliminują zapachy i zniechęcą kota do ponownego skorzystania z tego samego miejsca . Nie używać detergentów , które zawierają amoniak , ponieważ  zapach amoniaku jest podobny do uryny i może zachęcić kota do ponownego skorzystania z tego samego miejsca.
 3. Gospodarstwa z większą ilością kotów potrzebują więcej kuwet. Ustawić je należy w wielu miejscach i o ile to możliwe na wszystkich poziomach w domu.
 4. Nie stawiać jedzenia dla kota w pobliżu kuwety.
 5. Znaleźć właściwe miejsce dla kuwety w cichym, spokojnym i łatwo dostępnym miejscu.